Domácí úkoly jsou dle Vašeho názoru:
Anketa: 1/1
 
 
 
Aktuální informace
Krajské kolo recitace 2018
   Nikola Štorková a její nejkrásnější narozeniny míří na celostátní přehlídku. Dne 20. 4. 2018 žákyně třídy 5.A ...
ZŠ Bartuškova
Sběrová akce
         Ve středu 18. dubna 2018 se uskutečnila další sběrová akce. Celkem bylo sebráno 4 940 kg...
ZŠ Bartuškova
Pěvecká soutěž na 1. stupni
Dne 18.4. 2018 se na 1. stupni uskutečnila tradiční pěvecká soutěž. Zúčastnilo se jí 27 zpěváků z 1.- 5. tříd. Mnozí si vybrali písně...
ZŠ Bartuškova
Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání ve školním roce 2018/2019
Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzděláváníČ.j.: ZŠ a MŠ TR-Ba  77/2018Ředitel Základní školy a mateřské školy Třebíč,...
ZŠ Bartuškova
Abngličtina 5.A
Video...
ZŠ Bartuškova
Pythagoriáda 2017/2018 - školní kolo
Ve čtvrtek 5. dubna 2018 se na naší škole konalo školní kolo 41. ročníku matematické soutěže Pythagoriáda 2017/2018 pro 6., 7....
ZŠ Bartuškova
Ředitelské volno

Ředitel školy oznamuje, že v souladu s § 24 odst.2 zákona č.561/2004 Sb., školského zákona, vyhlašuje pro všechny žáky školy na pondělí 30.4.2018 a na pondělí 7.5.2018 z provozních důvodů ředitelské volno.

Pro žáky 1. stupně bude v provozu školní družina, a to v době od 7 do 14 hodin.

                                                                                                 Mgr. Leoš Šeda

                                                                                                 ředitel školy

Zájmové kroužky

Nabídka zájmových kroužků školní družiny pro školní rok 2017/2018:

 Den  Název kroužku  Náplň kroužku  Vedoucí kroužku  od - do
 Pondělí  Flétna  hra na flétnu
 hudební nauka
 Jiřina Mařanová  14.00-16.00
 Gymnatika pokročilí  3.-5 . ročník  Eliška Klinerová  15.00-16.00
 Plavání  základy plavání, hry  Karla Kocourková  15.00-16.00
 Informatika  internet, základy PC  Jindřiška Valdmanová  15.00-16.25
 Úterý  Keramika  práce s keramickou hlínou  Karla Kocourková  14.00-15.30
 Plavání pokročilí plavecký trénink Eliška Klinerová 15.00-16.00
 Overbal  cvičení na míčích, na nářadí  Jindřiška Valdmanová  14.30-15.30
 Středa  Šikulka 1.-2.roč práce s materiálem, přírodniny  Jindřiška Valdmanová  14.00-15.00
 Gymnastika začátečníci  1.-2. ročník  Eliška Klinerová  15.00-16.00
 Plavání  hry ve vodě, plavecké styly  Jindřiška Valdmanová  15.00-16.00
 Turistický  poznávání okolí  Karla Kocourková  14.00-16.00
 Šikulka 3.-4.roč  práce s materiálem, přírodniny, papír atd.  Jiřina Mařanová  14.00-15.30
 Čtvrtek  Keramika  práce s keramickou hlínou  Jindřiška Valdmanová  15.00-16.25
 Šperkovnička
 výroba šperků, doplňků
 sudý t. 1.roč.
 lichý t. 2.-3. roč.
 Karla Kocourková  14.30-16.00
 Pátek  Keramika  práce s keramickou hlínou  Jiřina Mařanová  14.00-15.00


Nabídka zájmových kroužků školního klubu ve školním roce 2017/2018:

 Den  Název kroužku  Náplň kroužku  Vedoucí kroužku  od - do
 Pondělí Praktika z matematiky 9.S opak. učiva k přij. zkouškám Mgr. Zdena Svobodová 13.30-14.30
 Úterý
 Praktika z matematiky 9.B
 opak. učiva k přij. zkouškám
 Mgr. Jana Bradová
 13.30-14.30
 Praktika z Čj 9.S opak. učiva k přij. zkouškám Mgr. Marie Křivánková 13.30-14.30
 Modelářství  letecké modely  Mgr. Milan Sedlák  13.30-15.30
 Náboženství 1.-3. ročník Ing. Libuše Štěpničková 13.00-14.00
 Náboženství  4.-9. ročník  Ing. Libuše Štěpničková  14.00-15.00
 Středa
 Praktika z Čj 9.B  opak. učiva k přij. zkouškám  Mgr. Ilona Uhlířová  13.30-14.30
 Stavíme a tvoříme 5.-7. r. stavění ze stavebnice TEIFOC a MERKUR Mgr. Daniel Bernardi
 13.30-14.30
 Modelářství letecké modely Mgr. Milan Sedlák 13.30-15.30


Nabídka zájmových sportovních kroužků organizovaných Nadací Agrofert ve školním roce 2017/2018:

 Den  Kroužek  Náplň kroužku  Vedoucí kroužku  od - do
 Pondělí Míčové hry přehazovaná, vybíjená, základy volejbalu
 3.-5. ročník
 Mgr. Josef Ondráček 13.15-14.15
 Fotbal základy hry, pravidla hry, zápasy
 1.-3. ročník
 Mgr. Michal Pacholík 13.30-14.30
 Aerobik nácvik sestav, příprava na soutěže
 5.-9. ročník
 Mgr. Vladimíra Pánková 14.45-15.45
 Úterý
 Florbal
 základy florbalu
 1.-2. ročník
 Mgr. Daniel Bernardi
 13.30-14.30
 Středa
 Florbal
 zdokonalování hry, pravidla florbalu, soutěže
 6.-9. ročník
 Mgr. Daniel Bernardi
 6.30-7.30
 Fotbal základy hry, pravidla hry, zápasy
 4.-5. ročník
 Mgr. Michal Pacholík 13.30-14.30
 Plavání  plavecké styly
 5.-8. ročník
 Mgr. Josef Ondráček  13.30-14.30
 Florbal zdokonalování hry, pravidla florbalu
 3.-5. ročník
 Mgr. Daniel Bernardi 13.40-14.40
 Pátek  Biatlon  atletika, střelba ze vzduchovky na terč, cyklistika
 6.-9. ročník
 Mgr. Pavlína Šabatová  13.30-14.30
 Aerobik  nácvik sestav, příprava na soutěže
 5.-9. ročník
 Mgr. Vladimíra Pánková  13.45-14.45

Další informace na stránce školní družiny a školního klubu.

 
Foto dne

 
Duben 2018
ZŠ Bartuškova | předchozí mesíc
ZŠ Bartuškova | následující mesíc
 
Po Út St Čt So Ne
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Čtvrtletní pedagogická rada
Datum zahájení: 10.04.2018
11
12
První kolo přijímacích zkoušek na střední školy
Datum zahájení: 12.04.2018
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
Partneři školy
Gym club Třebíč
Fotbalová škola Třebíč
Městská knihovna Třebíč
Zdravá město Třebíč
Úřad práce
Studentský parlament Třebíč
Policie ČR