HALLOWEEN na 1. stupni

Po podzimních prázdninách se začala na 1. stupni objevovat ve třídách strašidla, příšery, kostlivci, duchové,......

Děti se v rámci hodin anglického jazyka začaly seznamovat se svátkem Halloween. Učily se nová slovíčka, kreslily, vyráběly, zpívaly a hrály hry. Ve třetích a  čtvrtých třídách proběhly party s tancem, zpěvy a občerstvením. Škola se zahalila do tajuplné atmosféry.

Pro žáky čtvrtých a pátých tříd byla nachystána soutěž HALLOWEEN TREASURE HUNT. Všichni plnili různé úkoly - tajenky, osmisměrky, hádanky, doplňovačky, spojovačky. Pokud úlohu splnili správně, získali písmenka, z nichž pak sestavili kód k otevření truhlice. Pokladem nemohlo být nic jiného než sladkosti. Všechny týmy byly úspěšné, a tak si každý mohl zamlsat.