Školní družina a školní klub
Provoz školní družiny:
Provoz školní družiny je ráno 6:00 - 7:25 a odpoledne hned po skončení vyučování do 16:00.
Docházka: pro žáky, kteří budou přijati, je docházka povinná. Mimořádné uvolnění (jiný odchod, než je uveden na zápisním lístku) nebo odchod ihned po obědě, je nutno sdělit písemně, a to na samostatném papíře nebo prostřednictvím Edookitu příslušné p. vychovatelce. V případě, že dítě omluvenku mít nebude, je nutné zazvonit na ŠD.
Děti do ŠD budou přijímány dle kapacity od 1. do 3.ročníku. 4.a 5. ročníky pouze dojíždějící mimo Třebíč dle volných míst.
Přihlášky do ŠD můžete vhodit do schránky u hlavního vchodu nebo donést osobně do 20.6.2023
Datum nástupu a odchody stačí vyplnit 1.září.
Pokud bude stav ŠD naplněn, bude každý další zájemce projednáván individuálně s ředitelem školy.
Žádáme rodiče, aby si děti ze ŠD nevyzvedávali v době od 13:00 do 14:00.
Poplatky: poplatek za ŠD je 200,- Kč za měsíc. Pokud chodí dítě pouze do kroužku, poplatek je 100 Kč za měsíc. Vybírat budeme 800,- Kč za září – prosinec do konce září. 1200,- Kč za leden – červen do konce ledna. Je možná i platba na účet školy 6616470227/0100 (ŠD VS 2, kroužky VS 5)
Kroužky ŠD:
Rozpis kroužků bude zveřejněn na webu školy poslední týden v srpnu.
Přihlašovat děti můžete od 1.září.
Činnost kroužků bude zahájena v říjnu.
Kapacita kroužků je omezená, přihlaste děti co nejdříve.
Vzhledem k velkému zájmu o kroužky ŠD je možnost max 3 kroužky / žáka.
Vychovatelky školní družiny:
telefon : 733 713 776
Jiřina Mařanová (vedoucí vychovatelka)
mail: maranova@zsbartuskova.cz
Jindřiška Valdmanová
mail: valdmanova@zsbartuskova.cz
Karla Kocourková
mail: kocourkova@zsbartuskova.cz
Petra Řezáčová
mail: rezacova@zsbartuskova.cz
Eliška Klinerová
mail: klinerova@zsbartuskova.cz
Nabídka zájmových kroužků školní družiny pro školní rok 2023/2024:
Den |
Název kroužku |
Náplň kroužku |
Vedoucí kroužku |
od - do |
Pondělí |
Flétna |
Hra na flétnu, hudební nauka | Jiřina Mařanová |
14:00-15:30 |
Gymnastika 1.- 3. roč | Základy gymnastiky, děvčata | Eliška Klinerová |
15:00-16.30 |
|
Plavání |
Základy plavání, hry |
Karla Kocourková |
15:00-16:15 |
|
Zábavná interaktivka |
Hrajeme si IT |
Jindřiška Valdm anová |
6.30 - 7.25 |
|
Informatika |
Základy PC, internet |
Jindřiška Valdmanová |
15:00-16:15 |
|
Úterý |
Míčové hry |
Cvičení na míčích, pohybové hry | Jindřiška Valdmanová | 15:00-16:00 |
Keramika |
Práce s hlínou |
Karla Kocourková |
15:00-16:30 |
|
Plavání |
Plavání pro pokročilé |
Eliška Klinerová |
15:00-16:10 |
|
Hraju, hraješ, hrajeme |
Hry, dramatizace, komunikace |
Petra Řezáčová |
15:00-16:00 |
|
Středa |
Šikulka |
Práce s materiálem, přírodniny |
Jiřina Mařanová |
14:30-16:00 |
Gymnastika 3.-5. roč |
Základy gymnastiky, děvčata | Eliška Klinerová | 15:00-16:30 | |
Plavání |
Základy plavání, plavecké styly, hry |
Jindřiška Valdmanová |
15:00-16:30 |
|
Výtvarný 1.-2.ročník |
Výtvarné techniky od pravěku po současnost |
Petra Řezáčová |
14:30-16:00 |
|
Čtvrtek |
Hýbni kostrou |
Relaxační a pohybové hry |
Eliška Klinerová |
6:30-7:25 |
Výtvarný 3.-4.ročník |
Výtvarné techniky od pravěku po současnost |
Petra Řezáčová |
14:30-16:00 |
|
Šperkovnička 1.-2. roč. |
Výroba šperků, doplňků |
Karla Kocourková |
15:00-16:30 |
|
Keramika |
Práce s hlínou |
Jindřiška Valdmanová |
15:00-16:20 |
|
Pátek |
Zábavná interaktivka |
Hrajeme si s IT |
Jindřiška Valdmanová |
6:30-7:25 |
Keramika |
Práce s hlínou |
Jiřina Mařanová |
14:00-15:30 |
|
Kuchtík sudý-lichý týd. |
Vaření jednoduchých pokrmů, zdravá výživa |
Petra Řezáčová |
14:00-16:00 |
Nabídka zájmových kroužků školního klubu ve školním roce 2023/2024:
Školní klub: Poplatky za školní klub činí 100,- Kč za měsíc. Poplatky vybírá paní Dvořáková (sekretářka školy). Docházka pro přihlášené žáky je závazná (na základě písemné přihlášky). Odhlásit se žáci mohou u vedoucího kroužku na základě písemného odhlášení.
Den | Název kroužku | Náplň kroužku | Vedoucí kroužku | od - do | Trvání |
Pondělí | Praktika z M 9.S | opak. učiva k přij. zkouškám | Mgr. Zdena Svobodová | 6.30-7.30 | 11.září-20.dubna |
Praktika z M 9.B | opak. učiva k přij. zkouškám | Mgr. Vlasta Štveráčková | 13.30-14.30 | 11.září-20.dubna | |
Přírodovědný kroužek |
přírodní vědy, hry v přírodě | Mgr. Roman Čapka | 13.45-14.45 | 3.října-20.června | |
Úterý | Náboženství | 1.-4. ročník | Ing. Libuše Štěpničková | 13.00-14.00 | 19.září-20.června |
Praktika z Čj 9.B | opak. učiva k přij. zkouškám | Mgr. Jitka Žišková | 13.30-14.30 | 13.září-20.dubna | |
Praktika z M 9.C | opak. učiva k přij. zkouškám | Bc. Petr Jonáš | 13.30-14.30 | 12.září-20.dubna | |
Náboženství | 5.-9. ročník | Ing. Libuše Štěpničková | 14.00-15.00 | 19.září-20.června | |
Středa | Kroužek mladých myslivců sudý týd. | poznávání přírody, zvěře | Mgr. Vlasta Štveráčková |
13.00-15.00 |
4.října-20.června |
Praktika z Čj 9.C | opak. učiva k přij. zkouškám | Mgr. Jitka Žišková | 13.30-14.30 | 13.září-20.dubna | |
Praktika z Čj 9.S | opak. učiva k přij. zkouškám | Mgr. Eva Scigielová | 13.30-14.30 | 13.září-20.dubna |
Nabídka zájmových sportovních kroužků organizovaných Nadací Agrofert ve školním roce 2023/2024:
Den | Kroužek | Náplň kroužku | Vedoucí kroužku | od - do |
Pondělí | Aerobik | cvičení s hudbou, nácvik sestav 4.-6. ročník | Petra Mašková | 14.30-15.30 |
Úterý | Florbal | základy hry, pravidla hry, zápasy 1.-2. ročník (ch+d) | Mgr. Michal Pacholík | 13.15-14.15 |
Středa | Florbal | základy hry, pravidla hry, zápasy 3.-5. ročník | Mgr. Zdeněk Dobrovolný | 13.15-14.15 |
Florbal | základy hry, pravidla hry, zápasy 3.ročník+4.C (ch+d) |
Mgr. Michal Pacholík |
13.15-14.15 | |
Aerobik-pokročilí | cvičení s hudbou, nácvik sestav 7.-8. ročník | Mgr. Vladimíra Pánková | 13.30-15.00 | |
Čtvrtek | Fotbal | základy her, pravidla her, zápasy 3.-5. ročník (ch+d) | Mgr. Zdeněk Dobrovolný | 13.05-14.05 |
Fotbal | základy her, pravidla her, zápasy 1.-2. ročník (ch+d) | Mgr. Michal Pacholík | 13.05-14.05 | |
Pátek | Aerobik | cvičení s hudbou, nácvik sestav 7.-9. ročník | Mgr. Vladimíra Pánková | 13.30-14.30 |